Search in Vlaams Parlement

Over Lambert Kelchtermans

Politieke carrière

Federale mandaten

  • Erevoorzitter van de Senaat (situatie op 21 mei 1995)
  • Geco√∂pteerd senator (23 december 1991 - 20 mei 1995)
  • Rechtstreeks verkozen senator arrondissement Hasselt-Tongeren-Maaseik (13 december 1987 - 23 november 1991)
  • Rechtstreeks verkozen senator arrondissement Hasselt-Tongeren-Maaseik (13 oktober 1985 - 12 december 1987)
  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Tongeren-Maaseik (8 november 1981 - 12 oktober 1985)
  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Tongeren-Maaseik (17 december 1978 - 7 november 1981)
  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Tongeren-Maaseik (17 april 1977 - 16 december 1978)
  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Tongeren-Maaseik (10 maart 1974 - 16 april 1977)
  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Tongeren-Maaseik (7 november 1971 - 9 maart 1974)
  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Tongeren-Maaseik (31 maart 1968 - 6 november 1971)
  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Tongeren-Maaseik (23 mei 1965 - 30 maart 1968)
  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Tongeren-Maaseik (26 maart 1961 - 22 mei 1965)
  • Voorzitter van de Senaat (16 mei 1988 - 10 oktober 1988)

Europese mandaten

  • Vast lid van de Parlementaire Vergadering van de Raad van Europa (3 februari 1992 - 9 november 1995)

Fracties in het Vlaams Parlement

  • CVP (2 februari 1988 - 23 november 1991)
  • CVP (3 december 1985 - 12 december 1987)
  • CVP (22 december 1981 - 12 oktober 1985)
  • CVP (18 januari 1979 - 7 november 1981)
  • CVP (12 mei 1977 - 16 december 1978)
  • CVP (4 april 1974 - 16 april 1977)
  • CVP (7 december 1971 - 9 maart 1974)

Geboren

Peer op

Overleden

Scroll to top