Search in Vlaams Parlement

Over Lambert Croux

Politieke carrière

Federale mandaten

  • Eresenator (situatie op 28 juni 1989)
  • Rechtstreeks verkozen senator arrondissement Hasselt-Tongeren-Maaseik (17 december 1978 - 7 november 1981)
  • Rechtstreeks verkozen senator arrondissement Hasselt-Tongeren-Maaseik (17 april 1977 - 16 december 1978)

Europese mandaten

  • Europees Parlementslid (24 juli 1984 - 24 juli 1989)
  • Europees Parlementslid (17 juli 1979 - 23 juli 1984)

Fracties in het Vlaams Parlement

  • CVP (18 januari 1979 - 7 november 1981)
  • CVP (12 mei 1977 - 16 december 1978)

Geboren

Bilzen op

Overleden

Scroll to top