Search in Vlaams Parlement

Over Khadija Zamouri

Politieke carrière

Mandaten in andere deelstaatparlementen

  • Lid van het Brussels Hoofdstedelijk Parlement (situatie op 11 juni 2019)
  • Lid van het Brussels Hoofdstedelijk Parlement (10 juni 2014 - 25 mei 2019)

Fracties in het Vlaams Parlement

  • Open Vld (6 juli 2011 - 24 mei 2014)

Geboren

Antwerpen op
Scroll to top