Search in Vlaams Parlement

Over Kathy Lindekens

Politieke carrière

Federale mandaten

  • Gecoöpteerd senator (14 juli 1999 - 31 januari 2001)

Fracties in het Vlaams Parlement

  • SP (13 juni 1995 - 12 juni 1999)

Geboren

Antwerpen op
Scroll to top