Search in Vlaams Parlement

Over Karim Van Overmeire

Politieke carrière

Federale mandaten

  • Gemeenschapssenator (12 juni 2003 - 12 juli 2010)
  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Oudenaarde (24 november 1991 - 20 mei 1995)

Europese mandaten

  • Lid van het Comité van de Regio's (26 januari 2015 - 25 januari 2020)
  • Plaatsvervangend lid van het Comité van de Regio's (16 oktober 2012 - 25 januari 2015)
  • Plaatsvervangend lid van de Parlementaire Vergadering van de Raad van Europa (7 september 2004 - 12 november 2010)

Fracties in het Vlaams Parlement

  • N-VA (17 juni 2014 - 25 mei 2019)
  • N-VA (31 augustus 2011 - 24 mei 2014)
  • Onafhankelijke (18 augustus 2010 - 30 augustus 2011)
  • Vlaams Belang (30 juni 2009 - 17 augustus 2010)
  • Vlaams Belang (15 november 2004 - 6 juni 2009)
  • VB (6 juli 2004 - 14 november 2004)
  • VB (6 juli 1999 - 12 juni 2004)
  • VB (21 mei 1995 - 12 juni 1999)
  • VB (7 januari 1992 - 20 mei 1995)

Geboren

Gent op
Scroll to top