Search in Vlaams Parlement

Over Karel Van Miert

Politieke carrière

Federale mandaten

  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Brussel (13 december 1987 - 5 januari 1989)
  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Brussel (13 oktober 1985 - 12 december 1987)

Europese mandaten

  • Vicevoorzitter van de Europese Commissie en Europees Commissaris voor Mededinging (25 januari 1995 - 16 september 1999)
  • Vicevoorzitter van de Europese Commissie en Europees Commissaris voor Mededinging, Personeel en Organisatie, Vertaalbureau en Automatisering (6 januari 1993 - 24 januari 1995)
  • Europees Commissaris voor Vervoer, Kredietwezen en Investeringen en Consumentenbescherming (6 januari 1989 - 5 januari 1993)
  • Europees Parlementslid (24 juli 1984 - 1 november 1985)
  • Europees Parlementslid (17 juli 1979 - 23 juli 1984)

Minister

  • Minister van staat (situatie op 26 mei 1992)

Fracties in het Vlaams Parlement

  • SP (2 februari 1988 - 5 januari 1989)
  • SP (3 december 1985 - 12 december 1987)

Geboren

Oud-Turnhout op

Overleden

Scroll to top