Search in Vlaams Parlement

Over Karel Poma

Politieke carrière

Federale mandaten

  • Eresenator (situatie op 13 oktober 1985)
  • Rechtstreeks verkozen senator arrondissement Antwerpen (8 november 1981 - 12 oktober 1985)
  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Antwerpen (17 december 1978 - 7 november 1981)
  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Antwerpen (17 april 1977 - 16 december 1978)
  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Antwerpen (10 maart 1974 - 16 april 1977)
  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Antwerpen (7 november 1971 - 9 maart 1974)
  • Geco√∂pteerd senator (2 mei 1968 - 6 november 1971)
  • Provinciaal senator (Antwerpen) (3 juni 1965 - 15 april 1968)

Minister

  • Minister van staat (situatie op 7 december 2009)
  • Vice-voorzitter van de Vlaamse Executieve, gemeenschapsminister van Cultuur (22 december 1981 - 9 december 1985)
  • Staatssecretaris voor Leefmilieu en staatssecretaris voor Bossen, Jacht en Visvangst (4 oktober 1974 - 2 juni 1977)
  • Staatssecretaris voor Leefmilieu (25 april 1974 - 3 oktober 1974)

Fracties in het Vlaams Parlement

  • PVV (22 december 1981 - 12 oktober 1985)
  • PVV (18 januari 1979 - 7 november 1981)
  • PVV (12 mei 1977 - 16 december 1978)
  • PVV (4 april 1974 - 16 april 1977)
  • PVV (7 december 1971 - 9 maart 1974)

Geboren

Antwerpen op

Overleden

Scroll to top