Search in Vlaams Parlement

Over Karel Pinxten

Politieke carrière

Federale mandaten

  • Volksvertegenwoordiger kieskring Limburg (18 mei 2003 - 28 februari 2006)
  • Volksvertegenwoordiger kieskring Hasselt-Tongeren-Maaseik (13 juni 1999 - 17 mei 2003)
  • Volksvertegenwoordiger kieskring Hasselt-Tongeren-Maaseik (2 juni 1999 - 12 juni 1999)
  • Volksvertegenwoordiger kieskring Hasselt-Tongeren-Maaseik (21 mei 1995 - 22 juni 1995)
  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Tongeren-Maaseik (24 november 1991 - 20 mei 1995)
  • Erelid van de Kamer van Volksvertegenwoordigers (situatie op 30 maart 2006)

Europese mandaten

  • Europees Parlementslid (25 juli 1989 - 16 december 1991)

Minister

  • Minister van Landbouw en de Kleine en Middelgrote Ondernemingen (23 juni 1995 - 31 mei 1999)
  • Minister van Landsverdediging (8 december 1994 - 22 juni 1995)

Fracties in het Vlaams Parlement

  • CVP (7 januari 1992 - 20 mei 1995)

Geboren

Overpelt op
Scroll to top