Search in Vlaams Parlement

Over Karel Blanckaert

Politieke carrière

Federale mandaten

  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Antwerpen (8 november 1981 - 30 september 1984)
  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Antwerpen (17 december 1978 - 7 november 1981)
  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Antwerpen (17 april 1977 - 16 december 1978)
  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Antwerpen (10 maart 1974 - 16 april 1977)
  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Antwerpen (7 november 1971 - 9 maart 1974)
  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Antwerpen (31 maart 1968 - 6 november 1971)
  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Antwerpen (23 mei 1965 - 30 maart 1968)
  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Antwerpen (26 maart 1961 - 22 mei 1965)

Grondwettelijk Hof

  • Rechter van het Arbitragehof (1 oktober 1984 - 31 oktober 1994)

Fracties in het Vlaams Parlement

  • CVP (22 december 1981 - 30 september 1984)
  • CVP (18 januari 1979 - 7 november 1981)
  • CVP (12 mei 1977 - 16 december 1978)
  • CVP (4 april 1974 - 16 april 1977)
  • CVP (7 december 1971 - 9 maart 1974)

Geboren

Schoten op

Overleden

Scroll to top