Search in Vlaams Parlement

Over Jurgen Verstrepen

Politieke carrière

Fracties in het Vlaams Parlement

  • LDD (24 januari 2011 - 24 mei 2014)
  • Lijst Dedecker (30 juni 2009 - 23 januari 2011)
  • Onafhankelijke (18 april 2007 - 6 juni 2009)
  • Vlaams Belang (15 november 2004 - 17 april 2007)
  • VB (6 juli 2004 - 14 november 2004)

Geboren

Deurne (Antwerpen) op
Scroll to top