Search in Vlaams Parlement

Over Julien Vergeylen

Politieke carrière

Federale mandaten

  • Rechtstreeks verkozen senator arrondissement Dendermonde-Sint-Niklaas (17 december 1978 - 1 oktober 1980)
  • Rechtstreeks verkozen senator arrondissement Dendermonde-Sint-Niklaas (17 april 1977 - 16 december 1978)

Fracties in het Vlaams Parlement

  • CVP (18 januari 1979 - 1 oktober 1980)
  • CVP (12 mei 1977 - 16 december 1978)

Geboren

Lede op
Scroll to top