Search in Vlaams Parlement

Over Julien Vandermarliere

Politieke carrière

Federale mandaten

  • Rechtstreeks verkozen senator arrondissement Brugge (13 december 1987 - 23 november 1991)
  • Rechtstreeks verkozen senator arrondissement Brugge (13 oktober 1985 - 12 december 1987)
  • Rechtstreeks verkozen senator arrondissement Brugge (8 november 1981 - 12 oktober 1985)

Fracties in het Vlaams Parlement

  • PVV (2 februari 1988 - 23 november 1991)
  • PVV (3 december 1985 - 12 december 1987)
  • PVV (22 december 1981 - 12 oktober 1985)

Geboren

Blankenberge op

Overleden

Scroll to top