Search in Vlaams Parlement

Over Jules Van Canneyt

Politieke carrière

Federale mandaten

  • Rechtstreeks verkozen senator arrondissement Veurne-Diksmuide-Oostende (17 december 1978 - 30 november 1979)
  • Rechtstreeks verkozen senator arrondissement Veurne-Diksmuide-Oostende (17 april 1977 - 16 december 1978)
  • Rechtstreeks verkozen senator arrondissement Veurne-Diksmuide-Oostende (10 maart 1974 - 16 april 1977)

Fracties in het Vlaams Parlement

  • CVP (18 januari 1979 - 30 november 1979)
  • CVP (12 mei 1977 - 16 december 1978)
  • CVP (4 april 1974 - 16 april 1977)

Geboren

Klemskerke (De Haan) op

Overleden

Scroll to top