Search in Vlaams Parlement

Over Jules Mathys

Politieke carrière

Federale mandaten

  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Kortrijk (10 maart 1974 - 16 april 1977)
  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Kortrijk (7 november 1971 - 9 maart 1974)
  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Kortrijk (31 maart 1968 - 6 november 1971)
  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Kortrijk (23 mei 1965 - 30 maart 1968)

Fracties in het Vlaams Parlement

  • BSP (4 april 1974 - 16 april 1977)
  • BSP (7 december 1971 - 9 maart 1974)

Geboren

Gent op

Overleden

Scroll to top