Search in Vlaams Parlement

Over Jul Van Aperen

Politieke carrière

Federale mandaten

  • Volksvertegenwoordiger kieskring Antwerpen (21 mei 1995 - 12 juni 1999)

Fracties in het Vlaams Parlement

  • Open Vld (5 juli 2007 - 6 juni 2009)
  • VLD-Vivant (5 juli 2007 - 5 juli 2007)
  • VLD-Vivant (22 juli 2004 - 4 juli 2007)
  • VLD (6 juli 1999 - 12 juni 2004)

Geboren

Hoogstraten op
Scroll to top