Search in Vlaams Parlement

Over Jozef Van Eetvelt

Politieke carrière

Federale mandaten

  • Eresenator (situatie op 18 mei 2003)
  • Volksvertegenwoordiger kieskring Mechelen-Turnhout (13 juni 1999 - 17 mei 2003)
  • Volksvertegenwoordiger kieskring Mechelen-Turnhout (21 mei 1995 - 12 juni 1999)
  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Mechelen (24 november 1991 - 20 mei 1995)
  • Rechtstreeks verkozen senator arrondissement Mechelen-Turnhout (13 december 1987 - 23 november 1991)
  • Provinciaal senator (Antwerpen) (28 oktober 1985 - 12 december 1987)

Fracties in het Vlaams Parlement

  • CVP (7 januari 1992 - 20 mei 1995)
  • CVP (2 februari 1988 - 23 november 1991)

Geboren

Mariekerke (Bornem) op
Scroll to top