Search in Vlaams Parlement

Over Jozef Valkeniers

Politieke carrière

Federale mandaten

  • Volksvertegenwoordiger kieskring Brussel-Halle-Vilvoorde (13 juni 1999 - 17 mei 2003)
  • Volksvertegenwoordiger kieskring Brussel-Halle-Vilvoorde (21 mei 1995 - 12 juni 1999)
  • Rechtstreeks verkozen senator arrondissement Brussel (24 november 1991 - 20 mei 1995)
  • Rechtstreeks verkozen senator arrondissement Brussel (13 december 1987 - 23 november 1991)
  • Rechtstreeks verkozen senator arrondissement Brussel (13 oktober 1985 - 12 december 1987)
  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Brussel (8 november 1981 - 12 oktober 1985)
  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Brussel (17 december 1978 - 7 november 1981)
  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Brussel (17 april 1977 - 16 december 1978)
  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Brussel (10 maart 1974 - 16 april 1977)
  • Eresecretaris van de Kamer van Volksvertegenwoordigers (situatie op 24 juli 2003)

Europese mandaten

  • Vast lid van de Parlementaire Vergadering van de Raad van Europa (9 november 1995 - 4 november 1999)

Minister

  • Staatssecretaris voor het Brusselse Gewest (9 mei 1988 - 11 juli 1989)

Fracties in het Vlaams Parlement

  • VLD (17 januari 1994 - 20 mei 1995)
  • Onafhankelijke (14 oktober 1993 - 17 januari 1994)
  • VU (7 januari 1992 - 13 oktober 1993)
  • VU (2 februari 1988 - 23 november 1991)
  • VU (3 december 1985 - 12 december 1987)
  • VU (22 december 1981 - 12 oktober 1985)
  • VU (18 januari 1979 - 7 november 1981)
  • VU (12 mei 1977 - 16 december 1978)
  • VU (4 april 1974 - 16 april 1977)

Geboren

Schepdaal (Dilbeek) op
Scroll to top