Search in Vlaams Parlement

Over Jozef Olaerts

Politieke carrière

Federale mandaten

  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Hasselt (10 maart 1974 - 16 april 1977)
  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Hasselt (7 november 1971 - 9 maart 1974)
  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Hasselt (31 maart 1968 - 6 november 1971)

Fracties in het Vlaams Parlement

  • VU (4 april 1974 - 16 april 1977)
  • VU (7 december 1971 - 9 maart 1974)

Geboren

Genk op

Overleden

Scroll to top