Search in Vlaams Parlement

Over Jozef De Seranno

Politieke carrière

Federale mandaten

  • Erevoorzitter van het College van Quaestoren van de Senaat (situatie op 21 mei 1995)
  • Rechtstreeks verkozen senator arrondissement Mechelen-Turnhout (24 november 1991 - 20 mei 1995)
  • Rechtstreeks verkozen senator arrondissement Mechelen-Turnhout (13 december 1987 - 23 november 1991)
  • Rechtstreeks verkozen senator arrondissement Mechelen-Turnhout (13 oktober 1985 - 12 december 1987)
  • Rechtstreeks verkozen senator arrondissement Mechelen-Turnhout (8 november 1981 - 12 oktober 1985)
  • Rechtstreeks verkozen senator arrondissement Mechelen-Turnhout (17 december 1978 - 7 november 1981)
  • Rechtstreeks verkozen senator arrondissement Mechelen-Turnhout (17 april 1977 - 16 december 1978)
  • Rechtstreeks verkozen senator arrondissement Mechelen-Turnhout (10 maart 1974 - 16 april 1977)
  • Provinciaal senator (Antwerpen) (17 november 1971 - 9 maart 1974)
  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Turnhout (31 maart 1968 - 6 november 1971)

Fracties in het Vlaams Parlement

  • CVP (7 januari 1992 - 20 mei 1995)
  • CVP (2 februari 1988 - 23 november 1991)
  • CVP (3 december 1985 - 12 december 1987)
  • CVP (22 december 1981 - 12 oktober 1985)
  • CVP (18 januari 1979 - 7 november 1981)
  • CVP (12 mei 1977 - 16 december 1978)
  • CVP (4 april 1974 - 16 april 1977)
  • CVP (7 december 1971 - 9 maart 1974)

Geboren

Lochristi op

Overleden

Scroll to top