Search in Vlaams Parlement

Over Jozef De Saeger

Politieke carrière

Federale mandaten

  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Mechelen (7 november 1971 - 9 maart 1974)
  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Mechelen (31 maart 1968 - 6 november 1971)
  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Mechelen (23 mei 1965 - 30 maart 1968)
  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Mechelen (26 maart 1961 - 22 mei 1965)
  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Mechelen (1 juni 1958 - 25 maart 1961)
  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Mechelen (11 april 1954 - 31 mei 1958)
  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Mechelen (4 juni 1950 - 10 april 1954)
  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Mechelen (26 juni 1949 - 3 juni 1950)

Minister

  • Minister van Volksgezondheid en van het Gezin (25 april 1974 - 2 juni 1977)
  • Minister van Volksgezondheid, Leefmilieu en Gezin (23 oktober 1973 - 24 april 1974)
  • Minister van Volksgezondheid en Leefmilieu (26 januari 1973 - 22 oktober 1973)
  • Minister van Openbare Werken (21 januari 1972 - 25 januari 1973)
  • Minister van Openbare Werken (17 juni 1968 - 20 januari 1972)
  • Minister van Openbare Werken (19 maart 1966 - 16 juni 1968)
  • Minister van Openbare Werken (28 juli 1965 - 18 maart 1966)
  • Minister van staat (situatie op 4 oktober 1978)

Fracties in het Vlaams Parlement

  • CVP (7 december 1971 - 9 maart 1974)

Geboren

Boom op

Overleden

Scroll to top