Search in Vlaams Parlement

Over Jozef Cuyvers

Politieke carrière

Federale mandaten

  • Provinciaal senator (Antwerpen) (9 december 1991 - 20 mei 1995)
  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Oudenaarde (13 december 1987 - 23 november 1991)

Fracties in het Vlaams Parlement

  • AGALEV (2 februari 1988 - 23 november 1991)

Geboren

Duffel op

Overleden

Scroll to top