Search in Vlaams Parlement

Over Jozef Cools

Politieke carrière

Federale mandaten

  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Turnhout (7 november 1971 - 4 februari 1974)
  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Turnhout (31 maart 1968 - 6 november 1971)
  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Turnhout (23 mei 1965 - 30 maart 1968)

Fracties in het Vlaams Parlement

  • BSP (7 december 1971 - 4 februari 1974)

Geboren

Olmen (Balen) op

Overleden

Scroll to top