Search in Vlaams Parlement

Over Josepha De Loore-Raeymaekers

Politieke carrière

Federale mandaten

  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Turnhout (13 oktober 1985 - 12 december 1987)
  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Turnhout (8 november 1981 - 12 oktober 1985)
  • Provinciaal senator (Antwerpen) (28 december 1978 - 7 november 1981)
  • Provinciaal senator (Antwerpen) (28 april 1977 - 27 december 1978)
  • Erelid van de Kamer van Volksvertegenwoordigers (situatie op 8 januari 1992)

Fracties in het Vlaams Parlement

  • CVP (3 december 1985 - 12 december 1987)
  • CVP (22 december 1981 - 12 oktober 1985)
  • CVP (18 januari 1979 - 7 november 1981)
  • CVP (12 mei 1977 - 16 december 1978)

Geboren

Retie op

Overleden

Scroll to top