Search in Vlaams Parlement

Over Joseph Wijninckx

Politieke carrière

Federale mandaten

  • Rechtstreeks verkozen senator arrondissement Antwerpen (13 december 1987 - 1 januari 1990)
  • Rechtstreeks verkozen senator arrondissement Antwerpen (13 oktober 1985 - 12 december 1987)
  • Rechtstreeks verkozen senator arrondissement Antwerpen (8 november 1981 - 12 oktober 1985)
  • Rechtstreeks verkozen senator arrondissement Antwerpen (17 december 1978 - 7 november 1981)
  • Rechtstreeks verkozen senator arrondissement Antwerpen (17 april 1977 - 16 december 1978)
  • Rechtstreeks verkozen senator arrondissement Antwerpen (10 maart 1974 - 16 april 1977)
  • Rechtstreeks verkozen senator arrondissement Antwerpen (7 november 1971 - 9 maart 1974)
  • Erefractievoorzitter van de Senaat (situatie op 8 februari 1990)

Minister

  • Minister van Pensioenen (20 oktober 1978 - 2 april 1979)
  • Minister van Pensioenen (3 juni 1977 - 19 oktober 1978)

Fracties in het Vlaams Parlement

  • SP (2 februari 1988 - 1 januari 1990)
  • SP (3 december 1985 - 12 december 1987)
  • SP (22 december 1981 - 12 oktober 1985)
  • SP (9 maart 1980 - 7 november 1981)
  • BSP (9 maart 1980 - 9 maart 1980)
  • BSP (18 januari 1979 - 8 maart 1980)
  • BSP (12 mei 1977 - 16 december 1978)
  • BSP (4 april 1974 - 16 april 1977)
  • BSP (7 december 1971 - 9 maart 1974)

Geboren

Deurne (Antwerpen) op

Overleden

Scroll to top