Search in Vlaams Parlement

Over Josée Vercammen

Politieke carrière

Europese mandaten

  • Plaatsvervangend lid van het Comité van de Regio's (20 januari 2004 - 4 februari 2005)

Fracties in het Vlaams Parlement

  • Sp·a (22 september 2003 - 12 juni 2004)

Geboren

Herentals op
Scroll to top