Search in Vlaams Parlement

Over José Hendrickx

Politieke carrière

Federale mandaten

  • Provinciaal senator (Limburg) (25 maart 1974 - 16 april 1977)
  • Gecoöpteerd senator (3 december 1971 - 9 maart 1974)

Fracties in het Vlaams Parlement

  • PVV (4 april 1974 - 16 april 1977)
  • PVV (7 december 1971 - 9 maart 1974)

Geboren

Zoutleeuw op

Overleden

Scroll to top