Search in Vlaams Parlement

Over Jos Van Eynde

Politieke carrière

Federale mandaten

  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Antwerpen (10 maart 1974 - 16 april 1977)
  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Antwerpen (7 november 1971 - 9 maart 1974)
  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Antwerpen (31 maart 1968 - 6 november 1971)
  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Antwerpen (23 mei 1965 - 30 maart 1968)
  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Antwerpen (26 maart 1961 - 22 mei 1965)
  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Antwerpen (1 juni 1958 - 25 maart 1961)
  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Antwerpen (11 april 1954 - 31 mei 1958)
  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Antwerpen (4 juni 1950 - 10 april 1954)
  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Antwerpen (26 juni 1949 - 3 juni 1950)
  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Antwerpen (17 februari 1946 - 25 juni 1949)

Minister

  • Minister van staat (situatie op 15 juli 1969)

Fracties in het Vlaams Parlement

  • BSP (4 april 1974 - 16 april 1977)
  • BSP (7 december 1971 - 9 maart 1974)

Geboren

Berchem (Antwerpen) op

Overleden

Scroll to top