Search in Vlaams Parlement

Over Jos Poortmans

Politieke carrière

Federale mandaten

  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Turnhout (17 april 1977 - 16 december 1978)
  • Provinciaal senator (Antwerpen) (25 maart 1974 - 16 april 1977)
  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Turnhout (7 november 1971 - 9 maart 1974)

Fracties in het Vlaams Parlement

  • PVV (12 mei 1977 - 16 december 1978)
  • PVV (4 april 1974 - 16 april 1977)
  • PVV (7 december 1971 - 9 maart 1974)

Geboren

Morkhoven (Herentals) op

Overleden

Scroll to top