Search in Vlaams Parlement

Over Jos Geysels

Politieke carrière

Federale mandaten

  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Turnhout (24 november 1991 - 20 mei 1995)
  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Turnhout (13 december 1987 - 23 november 1991)

Minister

  • Minister van staat (situatie op 28 januari 2002)

Fracties in het Vlaams Parlement

  • Groen! (17 november 2003 - 12 juni 2004)
  • AGALEV (6 juli 1999 - 16 november 2003)
  • AGALEV (13 juni 1995 - 12 juni 1999)
  • AGALEV (7 januari 1992 - 20 mei 1995)
  • AGALEV (2 februari 1988 - 23 november 1991)

Geboren

Turnhout op
Scroll to top