Search in Vlaams Parlement

Over Jos Dupré

Politieke carrière

Federale mandaten

  • Volksvertegenwoordiger kieskring Mechelen-Turnhout (21 mei 1995 - 29 juni 1996)
  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Turnhout (24 november 1991 - 20 mei 1995)
  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Turnhout (13 december 1987 - 23 november 1991)
  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Turnhout (13 oktober 1985 - 12 december 1987)
  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Turnhout (8 november 1981 - 12 oktober 1985)
  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Turnhout (17 december 1978 - 7 november 1981)
  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Turnhout (17 april 1977 - 16 december 1978)
  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Turnhout (10 maart 1974 - 16 april 1977)
  • Erevoorzitter van de Kamer van Volksvertegenwoordigers (situatie op 2 juli 1996)
  • Voorzitter van de Kamer van Volksvertegenwoordigers (8 juni 1995 - 27 juni 1995)

Minister

  • Staatssecretaris voor Institutionele Hervormingen, belast met de Herstructurering van het Ministerie van Openbare Werken, en staatssecretaris voor de Kleine en Middelgrote Ondernemingen (16 januari 1989 - 6 maart 1992)
  • Staatssecretaris voor Institutionele Hervormingen en staatssecretaris voor de Kleine en Middelgrote Ondernemingen (18 oktober 1988 - 15 januari 1989)
  • Gemeenschapsminister van Leefmilieu, Landinrichting en KMO-beleid (3 februari 1988 - 17 oktober 1988)
  • Gemeenschapsminister van Huisvesting (20 oktober 1987 - 2 februari 1988)

Fracties in het Vlaams Parlement

  • CVP (7 januari 1992 - 20 mei 1995)
  • CVP (2 februari 1988 - 23 november 1991)
  • CVP (3 december 1985 - 12 december 1987)
  • CVP (22 december 1981 - 12 oktober 1985)
  • CVP (18 januari 1979 - 7 november 1981)
  • CVP (12 mei 1977 - 16 december 1978)
  • CVP (4 april 1974 - 16 april 1977)

Geboren

Veerle (Laakdal) op
Scroll to top