Search in Vlaams Parlement

Over Jos De Bremaeker

Politieke carrière

Federale mandaten

  • Eresenator (situatie op 21 mei 1995)
  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Antwerpen (24 november 1991 - 20 mei 1995)
  • Rechtstreeks verkozen senator arrondissement Antwerpen (13 december 1987 - 23 november 1991)
  • Rechtstreeks verkozen senator arrondissement Antwerpen (13 oktober 1985 - 12 december 1987)
  • Rechtstreeks verkozen senator arrondissement Antwerpen (20 januari 1983 - 12 oktober 1985)

Fracties in het Vlaams Parlement

  • SP (7 januari 1992 - 20 mei 1995)
  • SP (2 februari 1988 - 23 november 1991)
  • SP (3 december 1985 - 12 december 1987)
  • SP (25 januari 1983 - 12 oktober 1985)

Geboren

Elsene (Brussel) op
Scroll to top