Search in Vlaams Parlement

Over Jos Daems

Politieke carrière

Federale mandaten

  • Rechtstreeks verkozen senator arrondissement Leuven (8 november 1981 - 27 augustus 1983)
  • Rechtstreeks verkozen senator arrondissement Leuven (17 december 1978 - 7 november 1981)
  • Rechtstreeks verkozen senator arrondissement Leuven (17 april 1977 - 16 december 1978)
  • Rechtstreeks verkozen senator arrondissement Leuven (10 maart 1974 - 16 april 1977)
  • Provinciaal senator (Brabant) (22 november 1971 - 9 maart 1974)
  • Provinciaal senator (Brabant) (16 april 1968 - 21 november 1971)

Minister

  • Staatssecretaris voor Posterijen, Telegrafie en Telefonie en voor Buitenlandse Handel (23 oktober 1973 - 24 april 1974)
  • Staatssecretaris voor Posterijen, Telegrafie en Telefonie (26 januari 1973 - 22 oktober 1973)

Fracties in het Vlaams Parlement

  • PVV (22 december 1981 - 27 augustus 1983)
  • PVV (18 januari 1979 - 7 november 1981)
  • PVV (12 mei 1977 - 16 december 1978)
  • PVV (4 april 1974 - 16 april 1977)
  • PVV (7 december 1971 - 9 maart 1974)

Geboren

Rillaar (Aarschot) op

Overleden

Scroll to top