Search in Vlaams Parlement

Over Jos Chabert

Politieke carrière

Federale mandaten

  • Eresenator (situatie op 13 juli 2009)
  • Rechtstreeks verkozen senator arrondissement Brussel (13 december 1987 - 23 november 1991)
  • Rechtstreeks verkozen senator arrondissement Brussel (13 oktober 1985 - 12 december 1987)
  • Rechtstreeks verkozen senator arrondissement Brussel (8 november 1981 - 12 oktober 1985)
  • Rechtstreeks verkozen senator arrondissement Brussel (17 december 1978 - 7 november 1981)
  • Rechtstreeks verkozen senator arrondissement Brussel (17 april 1977 - 16 december 1978)
  • Rechtstreeks verkozen senator arrondissement Brussel (10 maart 1974 - 16 april 1977)
  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Brussel (7 november 1971 - 9 maart 1974)
  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Brussel (31 maart 1968 - 6 november 1971)

Mandaten in andere deelstaatparlementen

  • Lid van het Brussels Hoofdstedelijk Parlement (13 juni 2004 - 6 juni 2009)
  • Lid van de Brusselse Hoofdstedelijke Raad (13 juni 1999 - 10 januari 2002)
  • Lid van de Brusselse Hoofdstedelijke Raad (21 mei 1995 - 12 juni 1999)
  • Lid van de Brusselse Hoofdstedelijke Raad (18 juni 1989 - 20 mei 1995)

Europese mandaten

  • Lid van het Comité van de Regio's (26 januari 2010 - 17 december 2012)
  • Lid van het Comité van de Regio's (17 februari 2005 - 23 juni 2009)
  • Voorzitter van het Comité van de Regio's (16 februari 2000 - 5 januari 2002)
  • Lid van het Comité van de Regio's (26 januari 1994 - 4 februari 2005)

Minister

  • Brussels minister van Openbare Werken, Vervoer, Brandbestrijding en Dringende Medische Hulp (14 juli 1999 - 18 juli 2004)
  • Brussels minister van Economie, Financiën, Begroting, Energie en Externe Betrekkingen (23 juni 1995 - 13 juli 1999)
  • Brussels minister van Financiën, Begroting, Openbaar Ambt en Externe Betrekkingen (12 juli 1989 - 22 juni 1995)
  • Minister van Openbare Werken en Institutionele Hervormingen (6 april 1981 - 16 december 1981)
  • Minister van Openbare Werken en Institutionele Hervormingen (22 oktober 1980 - 5 april 1981)
  • Minister van Openbare Werken (18 mei 1980 - 21 oktober 1980)
  • Minister van Verkeerswezen (3 april 1979 - 17 mei 1980)
  • Minister van Verkeerswezen (20 oktober 1978 - 2 april 1979)
  • Minister van Verkeerswezen (3 juni 1977 - 19 oktober 1978)
  • Minister van Verkeerswezen (25 april 1974 - 2 juni 1977)
  • Minister van Nederlandse Cultuur en Vlaamse Aangelegenheden (26 januari 1973 - 24 april 1974)
  • Minister van staat (situatie op 24 november 2009)

Fracties in het Vlaams Parlement

  • CVP (6 juli 1999 - 13 juli 1999)
  • CVP (13 juni 1995 - 22 juni 1995)
  • CVP (2 februari 1988 - 23 november 1991)
  • CVP (3 december 1985 - 12 december 1987)
  • CVP (22 december 1981 - 12 oktober 1985)
  • CVP (18 januari 1979 - 7 november 1981)
  • CVP (12 mei 1977 - 16 december 1978)
  • CVP (4 april 1974 - 16 april 1977)
  • CVP (7 december 1971 - 9 maart 1974)

Geboren

Etterbeek (Brussel) op

Overleden

Scroll to top