Search in Vlaams Parlement

Over Jos Bex

Politieke carrière

Europese mandaten

  • Plaatsvervangend lid van het Comité van de Regio's (20 januari 2004 - 18 januari 2005)

Fracties in het Vlaams Parlement

  • Sp·a (18 december 2008 - 6 juni 2009)
  • Sp·a + VlaamsProgressieven (23 april 2008 - 17 december 2008)
  • Sp·a-spirit (22 juli 2004 - 22 april 2008)
  • VU&ID (6 juli 1999 - 12 juni 2004)

Geboren

Hoepertingen (Borgloon) op
Scroll to top