Search in Vlaams Parlement

Over Jos Ansoms

Politieke carrière

Federale mandaten

  • Volksvertegenwoordiger kieskring Antwerpen (18 mei 2003 - 12 januari 2005)
  • Volksvertegenwoordiger kieskring Antwerpen (13 juni 1999 - 17 mei 2003)
  • Volksvertegenwoordiger kieskring Antwerpen (21 mei 1995 - 12 juni 1999)
  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Antwerpen (24 november 1991 - 20 mei 1995)
  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Antwerpen (13 december 1987 - 23 november 1991)
  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Antwerpen (13 oktober 1985 - 12 december 1987)
  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Antwerpen (8 november 1981 - 12 oktober 1985)
  • Eresecretaris van de Kamer van Volksvertegenwoordigers (situatie op 24 februari 2005)

Fracties in het Vlaams Parlement

  • CVP (7 januari 1992 - 20 mei 1995)
  • CVP (2 februari 1988 - 23 november 1991)
  • CVP (3 december 1985 - 12 december 1987)
  • CVP (22 december 1981 - 12 oktober 1985)

Geboren

Loenhout (Wuustwezel) op
Scroll to top