Search in Vlaams Parlement

Over Joris Verhaegen

Politieke carrière

Federale mandaten

  • Rechtstreeks verkozen senator arrondissement Mechelen-Turnhout (17 december 1978 - 25 augustus 1981)
  • Rechtstreeks verkozen senator arrondissement Mechelen-Turnhout (17 april 1977 - 16 december 1978)
  • Rechtstreeks verkozen senator arrondissement Mechelen-Turnhout (10 maart 1974 - 16 april 1977)
  • Rechtstreeks verkozen senator arrondissement Mechelen-Turnhout (7 november 1971 - 9 maart 1974)
  • Rechtstreeks verkozen senator arrondissement Mechelen-Turnhout (31 maart 1968 - 6 november 1971)

Europese mandaten

  • Europees Parlementslid (30 juni 1977 - 25 augustus 1981)
  • Europees Parlementslid (13 juni 1973 - 14 mei 1974)

Fracties in het Vlaams Parlement

  • CVP (18 januari 1979 - 25 augustus 1981)
  • CVP (12 mei 1977 - 16 december 1978)
  • CVP (4 april 1974 - 16 april 1977)
  • CVP (7 december 1971 - 9 maart 1974)

Geboren

Hulshout op

Overleden

Scroll to top