Search in Vlaams Parlement

Over Joris Vandenbroucke

Politieke carrière

Federale mandaten

  • Volksvertegenwoordiger kieskring Oost-Vlaanderen (situatie op 26 mei 2019)

Fracties in het Vlaams Parlement

  • Sp·a (17 juni 2014 - 25 mei 2019)
  • Sp·a (18 december 2008 - 6 juni 2009)
  • Sp·a + VlaamsProgressieven (23 april 2008 - 17 december 2008)
  • Sp·a-spirit (1 juni 2005 - 22 april 2008)

Geboren

Leuven op
Scroll to top