Search in Vlaams Parlement

Over Joris Van Hauthem

Politieke carrière

Federale mandaten

  • Gemeenschapssenator (15 juni 1995 - 12 juli 2010)
  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Brussel (24 november 1991 - 20 mei 1995)

Mandaten in andere deelstaatparlementen

  • Lid van de Brusselse Hoofdstedelijke Raad (18 juni 1989 - 24 maart 1994)

Fracties in het Vlaams Parlement

  • Vlaams Belang (30 juni 2009 - 24 mei 2014)
  • Vlaams Belang (15 november 2004 - 6 juni 2009)
  • VB (6 juli 2004 - 14 november 2004)
  • VB (6 juli 1999 - 12 juni 2004)
  • VB (21 mei 1995 - 12 juni 1999)
  • VB (7 januari 1992 - 20 mei 1995)

Geboren

Anderlecht (Brussel) op

Overleden

Scroll to top