Search in Vlaams Parlement

Over Joris Poschet

Politieke carrière

Federale mandaten

  • Deelstaatsenator (28 april 2017 - 23 mei 2019)

Mandaten in andere deelstaatparlementen

  • Lid van het Brussels Hoofdstedelijk Parlement (11 juni 2019 - 17 juli 2019)

Fracties in het Vlaams Parlement

  • CD&V (25 juli 2014 - 25 mei 2019)

Geboren

Temse op
Scroll to top