Search in Vlaams Parlement

Over Joos Somers

Politieke carrière

Federale mandaten

  • Provinciaal senator (Antwerpen) (28 oktober 1985 - 12 december 1987)
  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Mechelen (8 november 1981 - 12 oktober 1985)
  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Mechelen (17 december 1978 - 7 november 1981)
  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Mechelen (17 april 1977 - 16 december 1978)
  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Mechelen (10 maart 1974 - 16 april 1977)

Fracties in het Vlaams Parlement

  • VU (22 december 1981 - 12 oktober 1985)
  • VU (18 januari 1979 - 7 november 1981)
  • VU (12 mei 1977 - 16 december 1978)
  • VU (4 april 1974 - 16 april 1977)

Geboren

Vilvoorde op

Overleden

Scroll to top