Search in Vlaams Parlement

Over John van Waterschoot

Politieke carrière

Federale mandaten

  • Gecoöpteerd senator (17 januari 1979 - 7 november 1981)
  • Gecoöpteerd senator (11 mei 1977 - 16 december 1978)
  • Gecoöpteerd senator (3 april 1974 - 16 april 1977)
  • Gecoöpteerd senator (3 december 1971 - 9 maart 1974)

Europese mandaten

  • Vast lid van de Parlementaire Vergadering van de Raad van Europa (5 oktober 1977 - 1 april 1982)

Fracties in het Vlaams Parlement

  • CVP (18 januari 1979 - 7 november 1981)
  • CVP (12 mei 1977 - 16 december 1978)
  • CVP (4 april 1974 - 16 april 1977)
  • CVP (7 december 1971 - 9 maart 1974)

Geboren

Antwerpen op

Overleden

Scroll to top