Search in Vlaams Parlement

Over John Crombez

Politieke carrière

Federale mandaten

  • Volksvertegenwoordiger kieskring West-Vlaanderen (26 mei 2019 - 10 september 2020)
  • Gemeenschapssenator (16 juli 2009 - 12 juli 2010)

Minister

  • Staatssecretaris voor de Bestrijding van de sociale en de fiscale fraude (18 juni 2014 - 21 september 2014)
  • Staatssecretaris voor de Bestrijding van de sociale en de fiscale fraude (5 december 2011 - 16 juni 2014)

Fracties in het Vlaams Parlement

  • Sp·a (22 september 2014 - 18 juni 2015)
  • Sp·a (17 juni 2014 - 17 juni 2014)
  • Sp·a (30 juni 2009 - 4 december 2011)

Geboren

Oostende op
Scroll to top