Search in Vlaams Parlement

Over Johan Verstreken

Politieke carrière

Federale mandaten

  • Deelstaatsenator (3 juli 2014 - 23 mei 2019)
  • Gemeenschapssenator (10 januari 2013 - 24 mei 2014)

Fracties in het Vlaams Parlement

  • CD&V (17 juni 2014 - 25 mei 2019)
  • CD&V (30 juni 2009 - 24 mei 2014)
  • CD&V (22 juli 2004 - 6 juni 2009)

Geboren

Oostende op
Scroll to top