Search in Vlaams Parlement

Over Johan Vande Lanotte

Politieke carrière

Federale mandaten

  • Volksvertegenwoordiger kieskring West-Vlaanderen (25 mei 2014 - 10 januari 2017)
  • Rechtstreeks verkozen senator (13 juni 2010 - 4 december 2011)
  • Rechtstreeks verkozen senator (10 juni 2007 - 12 juni 2010)
  • Volksvertegenwoordiger kieskring West-Vlaanderen (17 oktober 2005 - 9 juni 2007)
  • Volksvertegenwoordiger kieskring West-Vlaanderen (18 mei 2003 - 11 juli 2003)
  • Volksvertegenwoordiger kieskring Veurne-Diksmuide-Ieper-Oostende (13 juni 1999 - 11 juli 1999)
  • Volksvertegenwoordiger kieskring Veurne-Diksmuide-Ieper-Oostende (28 april 1998 - 12 juni 1999)
  • Volksvertegenwoordiger kieskring Veurne-Diksmuide-Ieper-Oostende (21 mei 1995 - 22 juni 1995)
  • Volksvertegenwoordiger kieskring Veurne-Diksmuide-Oostende (24 november 1991 - 20 mei 1995)
  • Erelid van de Kamer van Volksvertegenwoordigers (situatie op 8 februari 2017)

Minister

  • Vice-eerste minister en minister van Economie, Consumenten en Noordzee, belast met Bestrijding van de sociale en de fiscale fraude (22 september 2014 - 10 oktober 2014)
  • Vice-eerste minister en minister van Economie, Consumenten en Noordzee (5 december 2011 - 21 september 2014)
  • Vice-eerste minister en minister van Begroting en Overheidsbedrijven (12 juli 2003 - 16 oktober 2005)
  • Vice-eerste minister en minister van Begroting, Maatschappelijke Integratie en Sociale Economie (12 juli 1999 - 11 juli 2003)
  • Vice-eerste minister en minister van Binnenlandse Zaken (23 juni 1995 - 23 april 1998)
  • Vice-eerste minister en minister van Binnenlandse Zaken en Ambtenarenzaken (22 maart 1995 - 22 juni 1995)
  • Minister van Binnenlandse Zaken en Ambtenarenzaken (10 oktober 1994 - 21 maart 1995)
  • Minister van staat (situatie op 30 januari 2006)

Fracties in het Vlaams Parlement

  • SP (7 januari 1992 - 20 mei 1995)

Geboren

Poperinge op
Scroll to top