Search in Vlaams Parlement

Over Johan Van Hecke

Politieke carrière

Federale mandaten

  • Volksvertegenwoordiger kieskring Gent-Eeklo (21 mei 1995 - 1 oktober 1997)
  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Gent-Eeklo (24 november 1991 - 20 mei 1995)
  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Gent-Eeklo (13 december 1987 - 23 november 1991)
  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Gent-Eeklo (13 oktober 1985 - 12 december 1987)
  • Erelid van de Kamer van Volksvertegenwoordigers (situatie op 15 oktober 2009)

Europese mandaten

  • Europees Parlementslid (20 juli 2004 - 13 juli 2009)
  • Europees Parlementslid (20 juli 1999 - 19 juli 2004)
  • Plaatsvervangend lid van de Parlementaire Vergadering van de Raad van Europa (23 maart 1988 - 1 januari 1989)

Fracties in het Vlaams Parlement

  • CVP (7 januari 1992 - 20 mei 1995)
  • CVP (2 februari 1988 - 23 november 1991)
  • CVP (3 december 1985 - 12 december 1987)

Geboren

Gent op
Scroll to top