Search in Vlaams Parlement

Over Johan Sauwens

Politieke carrière

Federale mandaten

  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Hasselt (24 november 1991 - 20 mei 1995)
  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Hasselt (13 december 1987 - 23 november 1991)
  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Tongeren-Maaseik (13 oktober 1985 - 12 december 1987)

Europese mandaten

  • Lid van het Comité van de Regio's (3 december 2007 - 30 juni 2014)
  • Plaatsvervangend lid van het Comité van de Regio's (17 februari 2005 - 2 december 2007)
  • Lid van het Comité van de Regio's (26 januari 1994 - 28 september 2000)

Minister

  • Vlaams minister van Binnenlandse Aangelegenheden, Ambtenarenzaken en Sport (14 april 2000 - 10 mei 2001)
  • Vlaams minister van Binnenlandse Aangelegenheden, Ambtenarenzaken en Sport (13 juli 1999 - 13 april 2000)
  • Vlaams minister van Verkeer, Buitenlandse Handel en Staatshervorming (20 oktober 1992 - 19 juni 1995)
  • Gemeenschapsminister van Verkeer, Buitenlandse Handel en Staatshervorming (30 januari 1992 - 19 oktober 1992)
  • Gemeenschapsminister van Openbare Werken en Verkeer (18 oktober 1988 - 20 januari 1992)

Fracties in het Vlaams Parlement

  • CD&V (30 juni 2009 - 24 mei 2014)
  • CD&V (6 juli 2004 - 6 juni 2009)
  • CD&V (24 maart 2004 - 12 juni 2004)
  • Onafhankelijke (21 januari 2002 - 23 maart 2004)
  • VU&ID (11 mei 2001 - 20 januari 2002)
  • VU&ID (6 juli 1999 - 12 juli 1999)
  • VU (13 juni 1995 - 12 juni 1999)
  • VU (7 januari 1992 - 20 mei 1995)
  • VU (2 februari 1988 - 23 november 1991)
  • VU (3 december 1985 - 12 december 1987)

Geboren

Sint-Truiden op
Scroll to top