Search in Vlaams Parlement

Over Johan Malcorps

Politieke carrière

Federale mandaten

  • Gemeenschapssenator (14 juli 1999 - 17 mei 2003)

Fracties in het Vlaams Parlement

  • Groen! (17 november 2003 - 12 juni 2004)
  • AGALEV (6 juli 1999 - 16 november 2003)
  • AGALEV (13 juni 1995 - 12 juni 1999)

Geboren

Sint-Truiden op
Scroll to top