Search in Vlaams Parlement

Over Johan Demol

Politieke carrière

Mandaten in andere deelstaatparlementen

  • Lid van het Brussels Hoofdstedelijk Parlement (7 juni 2009 - 24 mei 2014)
  • Lid van het Brussels Hoofdstedelijk Parlement (13 juni 2004 - 6 juni 2009)
  • Lid van de Brusselse Hoofdstedelijke Raad (13 juni 1999 - 12 juni 2004)

Fracties in het Vlaams Parlement

  • VB (6 juli 1999 - 12 juni 2004)

Geboren

Ukkel (Brussel) op
Scroll to top