Search in Vlaams Parlement

Over Johan De Mol

Politieke carrière

Federale mandaten

  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Dendermonde (24 november 1991 - 20 mei 1995)
  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Dendermonde (2 juni 1983 - 12 oktober 1985)

Fracties in het Vlaams Parlement

  • SP (7 januari 1992 - 20 mei 1995)
  • VU (28 juni 1983 - 12 oktober 1985)

Geboren

Lebbeke op
Scroll to top