Search in Vlaams Parlement

Over Joanna Nauwelaerts-Thues

Politieke carrière

Federale mandaten

  • Gecoöpteerd senator (17 januari 1979 - 7 november 1981)
  • Gecoöpteerd senator (11 mei 1977 - 16 december 1978)
  • Provinciaal senator (Antwerpen) (25 maart 1974 - 16 april 1977)
  • Provinciaal senator (Antwerpen) (13 april 1972 - 24 maart 1974)

Fracties in het Vlaams Parlement

  • SP (9 maart 1980 - 7 november 1981)
  • BSP (9 maart 1980 - 9 maart 1980)
  • BSP (18 januari 1979 - 8 maart 1980)
  • BSP (12 mei 1977 - 16 december 1978)
  • BSP (4 april 1974 - 16 april 1977)
  • BSP (2 mei 1972 - 9 maart 1974)

Geboren

Lier op

Overleden

Scroll to top